مقام پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه: ردیاب در خودرو نصب می شود
به گزارش ایرنا، مدیر کل پیشگیری وضعی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه، خبر نصب ردیاب برای کاهش سرقت خودرو از پایان تیرماه سال ۹۶ را منتشر کرد. این طرح در ۹ تا ۱۱ استان کشور اجرایی می‌شود. مطابق دستور قوه قضاییه نصب ردیاب خودرو در این استان ها با نظارت این قوه پیگیری می‌شود.

علیرضا ساوری در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه نصب این ردیاب در خودروهایی که بیشترین سرقت را دارند اجرایی می شود، افزود: با توجه به فراوانی سرقت خودرو در کشور و آمار بین ۸۰ تا ۸۵ هزار سرقت خودرو در سال ۹۵ و با توجه به اینکه ۹۵ درصد خودروهای سرقتی مربوط به مدل ۸۸ و پایین تر از آن بوده است، این طرح اجرایی می شود. وی اضافه کرد: نوع خودروهایی که عمدتا مورد سرقت قرار می‌گیرند به ترتیب شامل پراید، سمند، پژو، نیسان و پیکان است. ساوری با بیان اینکه در نگاه اول با هدفگذاری ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار خودرو در ۹ تا ۱۱ استان نسبت به نصب ردیاب خودرو اقدام می شود. وی افزود به دستور قوه قضاییه نصب ردیاب در خودروهایی انجام می‌شود که بیشترین آسیب پذیری را در بحث سرقت دارند و از ایمنی پایین تری برخوردار هستند. وی ابراز امیدواری کرد با اجرای این طرح، شاهد کاهش و مهار سرقت خودرو بویژه در استان های با بیشترین فراوانی سرقت خودرو باشیم.

شرکت مهندسی طلوع آرین هوشمند با نزدیک به یک دهه فعالیت در زمینه ردیابی خودرو به عنوان مجری بزرگترین پروژه های جی پی اس و مدیریت ناوگان حمل و نقل در سراسر کشور شناخته شده است. امیدوار است سهم قابل توجهی در زمینه جلوگیری از سرقت خودرو و کمک رسانی جهت یافتن خودروی مسروقه در راستای کاهش جرایم و همچنین امنیت کودکان و فرزندان دلبندمان در خودروهای شخصی و سرویس مدارس داشته و بتوانیم طبق دستور قوه قضاییه نصب ردیاب خودرو را با جدیت و ارائه خدمات و محصولات با کیفیت و استاندارد های اروپایی دنبال نماییم.

برچسب‌ها:
ردیابی
gps
ردیاب