گوگل امکان استفاده از # هشتگ در گوگل مپ را در قسمت نظرات برای جستجوی راحتتر کاربران راه اندازی کرد. در این سیستم، از هشتگ در نوشته های قبلی همچون نوشته های جدید می‌توان استفاده کرد. این امکان جدید برای گوشی های اندروید راه اندازی شده است. به نظر می‌رسد گوگل به طور صریح پشتیبانی از هشتگ ها را اضافه کرده است تا کاربران بتوانند مکان هایی را پیدا کنند که به خواسته آنها نزدیک تر است.

به نظر می رسد Google Maps به کاربران اجازه می دهد تا در پایان نظرات خود ۵ هشتگ ایجاد نمایند و همچنین می‌توانند هشتگ ها را به نظرات قدیمی‌تر نیز اضافه کنند. در حال حاضر هیچ اطلاعاتی درباره زمان پشتیبانی هشتگ در گوگل مپ برای iOS یا وب وجود ندارد.

Google Maps در حال حاضر از hashtag ها در قسمت نظرات پشتیبانی می کند تا کاربران بتوانند مناطق مناسب برای قرارهای خانوادگی و دوستانه یا مکان‌های قابل دسترسی با ویلچیر را از طریق # هشتگ به راحتی و با تعداد انتخاب بیشتر بیابند. همانطور که ذکر شد، این پلتفرم به کاربران پیشنهاد می‌کند در هر نظر حداکثر تا پنج هشتگ را اضافه کنند. گوگل به تازگی تایید کرده است که پشتیبانی از هشتگ ها در سراسر جهان بر روی دستگاه‌های اندروید راه اندازی شده است. همچنین، اعضای برنامه راهنمای محلی Google Maps می توانند هشتگ ها را به بررسی های قدیمی خود اضافه کنند.

به گفته گوگل، هشتگ‌های خاصی برای مکان‌های مختلف پیشنهاد شده است. زیرا هشتگ‌های عمومی مانند #غذا مفید نخواهد بود. برای مثال، می‌توان از هشتگ گیاهخواری برای رستوران‌ها، مناسب_سلفی برای مکان‌هایی با منظره خوب استفاده نمود. همچنین هشتگ دسترسی_ویلچر برای مناطقی که دارای رمپ چرخ ویلچر هستند، نیز پیشنهاد شده است. علاوه بر ویژگی هشتگ در گوگل مپ، قابلیت دیگری نیز در نقشه های گوگل در پلتفرم ناوبری اضافه شده است. این برنامه به تازگی یک ویژگی پیام جدید برای گپ زدن با کسب و کارها فراهم کرده است. در حالی که در به روز رسانی اخیر Google Maps یک دکمه دنبال کردن جدید فراهم شده است که کاربران را از اخبار، رویدادها و سایر بروزرسانی های مربوط به کسب و کارهای مورد نظر خود، مطلع می‌سازد.

برچسب‌ها:
تکنولوژی